Select your language:

Green Bamboo Jar Candle 85g

Značka: Candle Lite
99 Kč –30 %
Bez názvu
99 Kč –30 % 69 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dodejte svému domovu styl a luxusní vůni s touto svíčkou, která se vyznačuje bohatou vůní a praktickým víčkem, které ji zakryje, když se nepoužívá. Je to perfektní ambientní doplněk.

Svíčka ve skleněné dóze s víkem a vůní čerstvého bambusu. Tato svíčka je ideální k provonění vašeho bytu při příjemném večeru.

Tato americká svíčka má nádech zeleného bambusů. Provoní Váš být či místnost okamžitě. Má jeden knot. Rozměr 6,5 x 9 cm. Doba hoření 27 hodin.

_

Zapálení svíčky nikdy nenechávejte bez dozoru. Nenechávejte děti samotné, jsou-li nablízku zapálené svíčky. Zapálené svíčky nikdy nepřenášejte. Svíčky udržujte mimo dosah hořlavých materiálů. Zapálené svíčky nepokládejte do blízkosti nábytku nebo na něj. Zapálenou svíčku nikdy nepokládejte na jakýkoliv nechráněný povrch, který se může poškodit působením horka, například televizor nebo hi-fi přístroje. Zapálenou svíčku nepokládejte na hořlavý povrch. Před opětovným zapálením svíčky nebo pokud svíčka kouří, seřízněte knot na délku 5 mm. Svíčky udržujte mimo dosah domácích zvířat a dětí. POZOR: Uchovávejte tento obal mimo dosah dětí. Nebezpečí udušení. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 • zavřít

  Ceny dopravy po České Republice

  PPL Parcel shop

  35 Kč

  nad 1599 Kč ZDARMA

  Zásilkovna

  69 Kč

  nad 1599 Kč ZDARMA

  PPL doručení na adresu

  89 Kč

  nad 1599 Kč ZDARMA

  Ceny dopravy na Slovensko

  Zásilkovna

  4 €

  nad 55 € ZDARMA

  PPL delivery

  3,50 €

  nad 55 € ZDARMA

  Všechny způsoby platby jsou zdarma

  (Převodem, GoPay, ApplePay, GooglePay, Bitcoin)