OREO Limited Edition Game of Thrones jsou možné předobjednat :)

Vše o nákupu

Mr Candy Bull

 

Zdravíme Tě! Jsme americký a britský obchod se sladkostmi a nápoji. Vše co tu najdeš na stránkách si dovážíme naprosto sami. Snažíme se dovést z USA a UK ty nejlepší sladkosti a nápoje, děláme vše proto,aby jste byli spokojeni s nákupem právě u nás. Jsme otevřeni také velkoobchodu, takže pokud byste něco chtěli nakoupit na různé akce, svatby, události či jiné programy, není problém neváhejte nás kontaktovat. 

Budeme se těšit! :)

Team. Mr. Candy Bull 


➢  Naše prodejna ➢  Doprava
➢  Platby ➢  Záruka
➢  Objednávky ➢  Reklamace

 Naše prodejna

IMG_0590

O prodejně

Naše kamenná prodejna se nachází na Nových Butovicích, blízkosti metra B. Stačí vystoupit západním směrem ( nechodit tam, kde je směr nákupní centrum Galerie Nové Butovice! :) )

Budova Metronom
Bucharova 2817/9
Nové Butovice
Praha 13, 158 00

Otevírací doba

Openning hours

Soboty jsou dočasně uzavřené, děkujeme za pochopení

 

Kudy k nám

Pokud pojede k nám hromadnou dopravou a svezete se metrem B, pak vystupte na zastávce Nové Butovice a vydejte se západním východem.( 50 metru) jakmile vylezete z metra, buduou před Vámí velké schody, po schodech Vás bude čekat odměna. :)

Jestliže zvolíte cestu autobusem, dostanete se linkami 137, 168, 184. Budeme se na Váš těšit!

Také lze dojet autem, je tu zdarma parkování zdarma na dvě hodiny,ale hlavně si dejte na okénko čas, kdy jste přijeli. Kvůli pokutám. 

Pokud byste parkovací místa nemohli najít, klidně volejte, rádi Vás budme navigovat.  775 645 138

Proč právě my?

Nabízíme veliký sortiment Amerického zboží tak i toho Britského. Sladkosti z celého zákoutí USA a UK! Za rozumné ceny, široký výběr slaných, sladkých dobrot, možnost dopravy zdarma!  Vše skladem. Není pro nás problém, v Praze 5 rozvést sladkosti přímo až k Vám domů.

V případě jakýchkoliv dotazů či problémů nás neváhejte kontaktovat

+420 775 645 138

info@mrcandybull.cz


 1. Doprava

Druh dopravy po České republice Cena dopravy
nad 999 Kč
Cena dopravy
pod 999 Kč
Dobírka
Zásilkovna ZDARMA 55 Kč 39 Kč
DPD Česká Republika ZDARMA 89 Kč 39 Kč
Česká pošta ZDARMA 99 Kč 39 Kč

 

Druh dopravy
na Slovensko
Cena dopravy
nad 60 €
Cena dopravy
pod 60€ 
Dobírka
Zásilkovna SK ZDARMA 4,50 € 3.75
GLS ZDARMA 7 € 3.75
Slovenská pošta ZDARMA 7 € 3.75

Minimální objednávka v CZK 249,- ( 10€)

( V ceně jsou započítané náklady za zásilku: materiál - krabice, lepící pásky/bublinkové výplně či jiné pomůcky na bezpečnou přepravu a zaměstnance ) 

Prostřednictvím Zásilkovny, která využívá externí dopravce jako DPD, Česká pošta a GLS ( Slovensko ) Zásilkovna Vás bude informovat o průběhu přepravy, i když budete mít zvoleno například DPD. 

 

Zásilkovna

 

● Při objednávce do 10kg, si můžete vybrat ze seznamu míst poboček zásilkovny, kde si vyberete nejvhodnější pobočku. Poté si jenom objednávku vyzvednete.  ( Funguje to například tak, že máte rádi nějakou místo, kam rádi chodíte například: hračkářství, na to dané místo Vám Zásilkovna doveze zboží, poté Vám zašle na e-mail a také sms speciální kod, který vy pak řeknete na pobočce a zboží Vám předají.)

● Seznam poboček naleznete zde: https://www.zasilkovna.cz/pobocky


DPD Česká Republika

 

Zásilku Vám doveze na místo určené kurýr služby DPD, po předání zásilky z naší strany, již bude po celou dobu informovat služba DPD, dostane jak sms zprávu s časem doručení,ale také Vám kurýr bude volat, také lze na www.dpd.cz změnit stav objednávky, popřípadě dovést ve večerních hodinách, nebo dovést do práce, pokud nejste doma.

 


Česká Pošta 

Zásilku Vám bude doručovat kurýr, pokud Vás nezastihne doma, automatický nechá zásilku na nejbližší poště, dostane lístek do Vaší schránky či budeme informování prostřednictvím SMS či e-mailem. Zásilka Vám bude po dobu 7 dní uložena.

 


Zásilkovna SK

 

Při objednávce do 10kg, si můžete vybrat ze seznamu míst poboček zásilkovny, kde si vyberete nejvhodnější pobočku. Poté si jenom objednávku vyzvednete.  ( Funguje to například tak, že máte rádi nějakou místo, kam rádi chodíte například: hračkářství, na to dané místo Vám Zásilkovna doveze zboží, poté Vám zašle na e-mail a také sms speciální kod, který vy pak řeknete na pobočce a zboží Vám předají.)

 


GLS

Zásilku Vám doveze na místo určené kurýr služby GLS, po předání zásilky z naší strany, již bude po celou dobu informovat služba GLS, dostane jak sms zprávu s časem doručení,ale také Vám kurýr bude volat, také lze na www.gls.cz změnit stav objednávky, popřípadě dovést ve večerních hodinách, nebo dovést do práce, pokud nejste doma.

 


Slovenská pošta

 

Zásilku Vám bude doručovat kurýr, pokud Vás nezastihne doma, automatický nechá zásilku na nejbližší poště, dostane lístek do Vaší schránky či budeme informování prostřednictvím SMS či e-mailem. Zásilka Vám bude po dobu 7 dní uložena.

 

 Platby

Hotově na pobočce 

Na kamenné prodejně Bucharova 2817/9 Nové Butovice, budova Metronom ( Na pobočce přijímáme kreditní karty, debetní + SODEXO)


   Dobírkou

je způsob doručení zboží, při kterém příjemce za zboží zaplatí až kurýrovi nebo poštovnímu doručovateli při přijetí zboží


Předem na účet

 

Pro Českou republiku

platba předem je naprosto ZDARMA. Na náš bankovní účet vedený u Raiffeisenbank, a.s.

ÚDAJE PRO PLATBU PŘEVODEM

Číslo účtu:  61572387/5500
VS:  ( číslo Vaší objednávky )


Pro Slovensko

Číslo účtu: 2701443815/2010

IBAN: CZ3620100000002701443815

VS: ( číslo Vaší objednávky )


Online platební bránou GoPay

 

pohodlně snadně a hlavně bezpečně platební bránou GoPay


Doplňující informace

● Při volbě "osobní odběr zdarma" si můžete svojí objednávku vyzvednout ZDARMA na pobočce (platí v případě, platbou předem nebo bránou GoPay)

● Pokud objednávka bude nadstandartního charakteru ( velké množství objednávky, velkoobchodní prodej nebo zboží podle přání) Počítejte s tím, že doba přípravy bude delší, než u standartních objednávek. Může se stát, že se termín dodání  prodlouží. Každá objednávka tohoto druhu, bude konzultována e-mailem či telefonicky.